Erken Boşalmaya Bitkisel Çözümler

Erken Boşalmaya Bitkisel Çözümler

Cinsellik dünyasında en çok karşılaşılan problemlerden birisi erken boşalmadır. Dünyadaki erkeklerin hepsi en iyi ihtimalle hayatlarının bir döneminde erken boşalmayla mücadele etmiştir. Erkeğin anatomisi gereği erkek boşaldıktan sonra yeniden erekte olabilmesi için bir süre beklenmesi gerekmektedir. Bu yüzden erken boşalma için bir çuval inciri berbat eden bir problem denilebilir. Bu problemle ilgili birçok çözüm seçeneği bulunmaktadır; tıbbi, psikolojik, prezervatif gibi cinsellik araç gereçleri, egzersiz yapmak ve bitkisel çözümler. Bu yazımızda sizlere modern tıbbın sunmadığı bitkisel ve doğal erken boşalma çözümlerini aktaracağız:

Sarımsak

Sarımsak önceden beri bilindiği üzere erkeklerin cinsel problemleri için şifalı görülen bir bitkidir. Erken boşalma açısından sarımsak kullanımı da mümkündür. Her gün olacak şekilde 2 ya da 3 diş sarımsağı ince ince doğrayın ve yutmaya çalışın. Bu şekilde erken boşalma probleminiz azalacaktır.

Yeşil Soğan

Bir yemek kaşığı yeşil soğan tohumunu bir bardak suya ekleyin. Bu suyu iyice karıştırdıktan sonra yemekten önce olacak şekilde için. Bu karışım erken boşalmayı önleyeceği gibi cinsel gücünüzü de arttıracaktır.

Zencefil

Zencefil, vücut ısısını arttıran ve kan dolaşımını rahatlatan bir bitkidir. Kan dolaşımın rahatlaması demek penise kan akışının daha kolay bir hal alması demek olacağından zencefil daha uzun süre erekte olmayı ve geç boşalmayı sağlar.

Yarım tatlı kaşığı toz zencefil ve yarım tatlı kaşığı balı bir bardak ılık süte ekleyin bu ve karışımı her gece yatmadan önce için. Bu şekilde faydasını göreceksiniz.

Karanfil

Hem strese hem de erken boşalma sorununa yardımcı olan karanfili kaynatarak içerseniz erken boşalma probleminize deva bulabilirsiniz.

Çörek otu

Çörek otu ya da çörek otu yağını kullanırsanız erken boşalma sorununuzun gerilediğini göreceksiniz.

Havuç

2 havucu doğrayın ve içerisine haşlanmış 1 yumurtanın yarısını ve 1 yemek kaşığı balı ekleyin. Bu karışımı 3 ay süresince kullanmanız halinde erken boşalma sorununuz rafa kalkacaktır.

Bamya

Bamya tozu erken boşalma için kullanılan bitkisel çözümlerden bir tanesidir. 10 gram bamya tozunu 2 tatlı kaşığı şeker ile birlikte bir bardak ılık sütün içerisine ekleyin ve 1 ay boyunca bu karışımı için. Karışımın etkisini göreceksiniz.

Çakşır Otu

1 litrelik kaynar suya 3 yemek kaşığı kadar çakşır otu ekleyin ve bu suyu 2 saat boyunca demlenmeye bırakın. Sonrasında demlenen çayı gün içerisinde tüketin. İsteğe bağlı olarak bal ya da limon ekleyebilirsiniz.